Aslan ve Balık Burcu Uyumu

Ormanların kralı Aslan ile narin bir yapıya sahip olan Balık burcunun enteresan bir ilişkisi olacaktır. Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumu biraz karmaşık olsa da imkansız değildir. Özellikle yapı itibariyle ve astrolojik uyumluluk olarak uygun bir çift gibi görünmeseler bile enteresan bir biçimde gayet güzel giden bir ilişkileri vardır. Aslan burcu ateş, Balık burcu ise su elementine mensuptur. Normal şartlar altında bu iki elementin bir araya gelmesi düşünülemez.

Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumu duygusallık ve aşk noktasında oluşabilir. Özellikle narin ve duygusal bir yapısı olan Balık ile aşk insanı olan Aslan bu noktada birbirine ayak uyduracaktır. Aslan burcu olarak Balık burcu ile iyi bir ilişkiniz olsun istiyorsanız sizde mevcut olan aşk yönünüzü daha fazla dışarıya yansıtmalısınız. Bu sayede duygusal bir yapısı olan Balık burcu ile güzel bir ilişkiniz olacaktır. Bu ilişkide Aslan burcunun yapmış olduğu aşırı harcamalar çok fazla sorun olmaz.

Bu huy Balık burcunu üzse de yinede Aslan burcunun kararına saygı gösterecektir. Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumunun devam etmesi için  Aslan burcu kadar Balık burcuna da iş düşecektir. Aslan burcunun sabit fikirleri karşısında alttan alan taraf siz olacaksınızdır. Zaten bu olayı büyütmeyecek olan Balık burcunun üstüne çok gitmeniz sonunda sizi bırakıp gidebilir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca