Aslan ve Aslan Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Aslan Burcu Uyumu biraz görecelidir. Aslına bakıldığında aynı iki burca sahip olarak iyi anlaşmanız beklenmektedir fakat bazı ilişkilerde bu ters tepebilir ve uyumsuz bir çift görüntüsü verebilirsiniz. Aynı burca sahip kişilerin birçok ortak noktası bulunmaktadır. Bu noktaların ikili tarafından iyi yakalanmasının ardından güzel bir ilişki başlayabilir.

Aslan Burcu ile Aslan Burcu Uyumu, neşeli, girişken, duygusal ve hareketli olmaları noktasında oluşmaktadır. Yaşamında lükse düşkün olan Aslan burcu hayatın keyfine varmaya gayret eder. Bununla birlikte çok gururlu bir yapıya sahiptir. Sadakat ve arkadaşlık duyguları baya gelişmiştir. Sevdikleriyle beraber vakit geçirmeye bayılırlar. İki Aslan ilişkisinde karşılıklı anlayış ve sevgi olduğu müddetçe uyumlu bir ikili olmayı başaracaklardır.

Eğer inatları ve gururlarından dolayı karşı tarafı bastırmaya çalışırlarsa o zaman işler sarpa sarar ve arada iletişimsizlik oluşur. Aslan Burcu ile Aslan Burcu Uyumu, cinsel ilişkide net bir şekilde görülecektir. İki tarafta arzulu ve isteklidir. Kısa vadede çok iyi bir ilişkiye tanıklık edeceksiniz. Özellikle ilk tanışma döneminde ideal bir çift olduğunu düşüne bilirsini ama bu uyumluluk çok fazla uzun sürmeyecektir. Bununla birlikte ikili iyi ve uzun bir dost ilişkisi kurabilirler.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca