Aslan ve Akrep Burcu Uyumu

Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu tutkulu bir ilişki sonrasında kendiliğinden oluşacaktır. İki tarafta sabit fikirli olduğundan dolayı herhangi bir konuda karşı tarafa ödün vermezsiniz. Bundan dolayı evdeki eşyaların sağlam kalmasını istiyorsanız elinizden geldiğince kavgadan uzak durun. Yoksa evdeki eşyalar havada uçuşacaktır. İkili arasında devamlı olarak bastırmaya çalıştıkları bir gerilim vardır.Bundan dolayıdır ki bu çiftin ilişkisinde gerilim eksik olmayacaktır.

Akrep burcu sevgisini kolay gösteren taraf değildir bundan dolayı sevgisini göstermeye çalışan taraf her zaman Aslan burcu olacaktır. Akrep burcunun tüm duygularını gözlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu, kıskançlık konusunda da oluşacaktır. İki tarafta aynı seviyede kıskanç ve partnerini sahiplenici bir özelliğe sahiptir. Bu ikilinin başlatmış olduğu ilişkide Akrep burcu karşı tarafa her zaman sadık kalacaktır fakat Aslan burcunun sadakati konusunda pek güvence veremiyoruz.

Aslan burcu harcama konusunda çok dikkatsizdir. O kadar çok para harcarsınız ki Akrep burcunu dehşete düşürürsünüz. Aslan burcu ise harcamalarının kısıtlandığını düşündüğü zaman mutsuz olacaktır. Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda en büyük sorunlardan

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca