Akrep ve Yay Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumundan ilk başta bahse demesek bile bunun hiçbir zaman olmayacağından söz edemeyiz. Özellikle zıt kutupların birbirlerini çektikleri gerçeğini biliyor olmamız buna en gel olacaktır. Siz Akrep burcu olarak karşınızda ki insanın bakışlarından bile anlam çıkartırsınız. O sizinle konuşmadan bile asıl niyetinin ne olduğu konusunda fikriniz vardır. Yay burcu ise çok iyimser bir yapıya sahip ve hemen etki altına girebilecek bir yapıya sahiptir.

Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumunda ilişkiye başlama sırasında oluşan etkileşim çok önemlidir. Eğer ilişkinin başında aranızda oluşan etkileşim sonucunda Yay burcu olumlu bir izlenim aldıysa o zaman bu ilişkinin geleceğinden bahsetmek mümkündür aksi halde bu konuşmayı yapmamızın bile bir anlamı olmayacaktır.

Akrep Burcu ile Yay Burcu Uyumunda siz gerçeklerin aldatıcı olduğuna inanırsınız ve olaylara daha duygusal ve içgüdüsel olarak yaklaşırsınız. Yay burcu ise akılcıdır. Olaylara akıl ve analitik yaklaşımla bakar. Yay burcu özellikle entelektüel tartışmaları izlemekten hatta bizzat katılım göstermekten hoşlanır siz ise bu tür şeylerin gereksiz olduğuna inanırsınız. Evlilik konusunda siz daha olumlu düşünürsünüz. Evliliğe hazırsınızdır ama Yay burcu bu olaya pek sıcak bakmayacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca