Akrep ve Terazi Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Terazi Burcu Uyumu biraz zor oluşabilecek bir ilişki gibi görünüyor. Sizin duygusal ve hissel yapınıza partneriniz Terazi burcu ayak uyduramayacaktır. O olaylara daha akılcı ve daha analitik yaklaşacaktır. Akrep Burcu ile Terazi Burcu Uyumunu yakalamanız mümkündür fakat bu iş biraz zor olacaktır.

Terazi burcunun sürekli olarak sosyalleşme arzusu belirli bir zaman sonunda sizinde sinirlerinizi yerinden oynatabilir. Terazi burcunun neden her zaman telefonla görüşme yaptığını yada dışarıya çıktığına bir türlü anlam veremezsiniz. Terazi burcu bu şekilde davranırken aksi gibi sizden tam tersi bir davranış bekleyecek ve her zaman onun yanında olmazını isteyecektir.

Akrep Burcu ile Terazi Burcu Uyumunda evlilik noktasında bir uyum vardır. Terazi burcuda sizin gibi evliliğe sıcak bakar. Her zaman sıcak yuvasında eşiyle birlikte olmak ister. Sıcak evinde, sevdiği eşiyle birlikte sıcak ve güzel muhabbetler etmek ister. İlişki sırasında astronomik olarak aranızda duygusal bir bağ oluşacaktır. Bu bağ aranızda ki sorunları bir nebze olsun halletmeniz’de yardımcı olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca