Akrep ve Oğlak Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunun oluşacağı konusunda sıcak düşüncelere sahip olabiliriz. Özellikle sizin gibi Oğlak burcunun da büyük hedefleri vardır. Sizin çok sayıda takıntınız bulunduğundan dolayı takıntısı olmayan insanları anlamakta güçlük çekersiniz. Akrep Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda partnerinize her zaman destek olup ona iş konusunda yardımcı olursunuz.

Özellikle finansal alanlarda gerçekten desteğinize ihtiyacı olacaktır. Akrep Burcu ile Oğlak Burcu Uyumunda ortak noktalarınızdan birisi de güvenlik konusudur ki ikinizde aynı görüşleri paylaşırsınız. İş alanlarında kurnaz ve akıllı olmanız partneriniz açısından çok önemlidir. Oğlak burcunun gerçekçi görüşleri ve adımlarını garantiye alarak atması hoşunuza gider ve bu düşüncelerinden dolayı ona duygusal olarak yakınlık hissedersiniz.

İş yapma hastalığı bulunan ve kendisine zaman ayırmayan Oğlak burcunu zaman zaman dışarıya çıkarmanız hem sizin, hem onun hem de ilişkiniz açısından iyi olacaktır. Oğlak burcuyla duygusal olarak yakınlaştıkça ondan karşılığında sadakat beklersiniz. Oğlak burcu da sizin bu çağrınıza kulak vererek tam istediğiniz gibi size bağlanarak sadakatini gösterecektir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca