Akrep ve Kova Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Kova Burcu Uyumunun oluşması çok zordur. İlk başta Kova burcunun aklı ve geleceğinin parlak olası sizin ilginizi çekmiş olsa da uzun süreli ilişkiler kurmanız mümkün olmayacaktır. Kova burcunun duygusal bir yapısı yoktur onun için kimseye bağlılık hissetmez. Siz ise bu konuda çok farklı düşünerek sevdiğiniz insan için yaşamınıza devam edersiniz.

Akrep Burcu ile Kova Burcu Uyumunda, sizin göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve yakınlık karşısında Kova burcu ne yapacağını şaşırır. Koca burcu soğuk kanlı ve objektif yapısıyla bilinir. Siz ise Kova burcunun nasıl olurda bu kadar duygusuz olduğunu anlamaya çalışırsınız. Kova burcu ise sizin bu konulara aklınızla değil de neden duygularınızla yaklaştığınızı öğrenmeye çalışır. Özellikle Kova burcuna bu durumu açıklamak zorunda kaldığınızda çok çaresiz ve sinirli olursunuz.

Akrep Burcu ile Kova Burcu Uyumunda sahiplenme duygunuz olduğundan dolayı Kova burcu sizden daha fazla uzaklaşacaktır. Çünkü Kova burcu özgürlüğüne ve bağımsızlığına son derece önem verir. İki tarafta sabit burç temsilcileri olduğu için hiçbir şekilde fikirlerinde değişim göremezsiniz buda sık sık büyük kavgalara neden olacaktır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca