Akrep ve Koç Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Koç Burcu Uyumunda sık sık sorunlar yaşanacaktır. İki tarafta dediğim dedik olduğu için birlikteliğinizin büyük kısmı üstte çıkmaya çabalamakla geçecektir. Aranızda oluşan ilişki gönül ilişkisi yerine, iş ilişkisi olursa beraber daha başarılı olabilirsiniz. Akrep Burcu ile Koç Burcu Uyumunda iş konusu çok önemlidir.

Özellikle bu konuda aynı düşünce yapısına sahip olduğunuzdan dolayı anlaşmazlıklar daha az görülecektir. İki tarafta bu konuda son derece kurnaz bir davranış içerisindedir. Bu nedenledir ki iş peşinde koşuşturursunuz. Akrep Burcu ile Koç Burcu Uyumunda Koç burcunu çok fazla sıkıştırmamalısınız. Özellikle Koç burcu kısıtlamaya asla boyun eğmez. Hem fiziksel anlamda hem de ruhsal anlamda özgür olmak ve kimsenin müdahalesi altında bulunmamak ister.

Siz aşkta ve sevgide her zaman süreklilik arzu edersiniz ama Koç burcu sadece anı yaşar. Gönül ilişkilerinizde son derece sadıksınızdır. Sevdiğiniz insanın yerine asla başkasını düşünmezsiniz ama Koç burcu bu konuda da sizden çok ama çok farklı düşünür. Her konuda olduğu gibi bu konuda özgür kararlar alır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca