Akrep ve İkizler Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile İkizler Burcu Uyumu için ilişkinin başlarında olumsuz yorumlar yapılsa da aslında birbirleriyle uyumlu bir çift olacaklardır. İkizler burcu sizin kabuklarınızı kırarak dış dünya ile olan bağlantınızı kurmanıza yardımcı olacaktır. Siz 12 farklı burç arasında en ketum olanısınız. İkizler burcunun hayatınıza girişiyle birlikte yaşantınıza keyif gelecektir.

Akrep Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda birbirlerini karşılıklı olarak anlamaları çok önemlidir. Mesela siz gün içerisinde yalnız kalarak düşünmek ve verdiğiniz kararların doğruluğundan emin olmak istersiniz. İkizler bunu ilk önce kendisinden uzaklaşıyorsunuz gibi algılasa da zamanla bunun sizin için bir yenilenme hareketi olduğunu anlayacaktır. Siz ve İkizler burcunun yatırım, tüketim ve biriktirme mevzularında benzer düşünceleriniz vardır.

Akrep Burcu ile İkizler Burcu Uyumunda cinsel anlamda farklılık vardır. İkizler burcu daha önce denememiş olduğu şeyleri denemek ister. Siz ise daha önce yapılmış olan şeyleri tercih edersiniz. İkizlerin size olan alakalarının devam etmesini istiyorsanız ona bu konuda yardımcı olmalısınız. Hem onun yeni şeyler bulmasına yardımcı olmalı hem de siz yeni şeyler denemede gayret göstermelisiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca