Akrep ve Boğa Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Akrep Burcu Uyumu, muhteşemliği temsil edecektir. Bu iki burç tam anlamıyla yatak odası burcudur. Dakikalar, saatler hatta günler boyunca hiç yataktan çıkmayabilirsiniz. Birlikteliğiniz atom bombası etkisi oluşturacaktır. İki tarafta hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak dikkat çekici ve etkileyicidir. Akrep Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda duygular kuvvetli ve içtendir. İlişkiniz sırasında aşk etrafınızı o kadar geniş bir şekilde sarmalayacaktır ki deyim yerindeyse dış dünya ile olan bağlantınız sona erecektir.

Akrep Burcu ile Akrep Burcu Uyumunda sorun oluşturacak tek nokta iki tarafında sahiplenici ve kıskanç duygularının olmasıdır. Bunun dışında sorun teşkil edebilecek başka bir unsur bulunmamaktadır. Bu birlikteliğin ilk döneminde karşınızda ki partnerinizi ona belli etmeden yakından tanımaya çalışırsınız. Fakat bu ilişkinin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz.

Deyim yerindeyse partnerinizin Akrep burcundan olması, sizin kayıp parçanıza kavuşmanız anlamına gelecektir. Özellikle karşılıklı olarak düşüncelerinizi ve hassas olduğunuz konuları yakından bilirsiniz. İlişki sırasında karşılıklı diyaloglar olmadan sadece göz göze bakarak bile birbirinizle anlaşabilirsiniz.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca