Akrep ve Başak Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Başak Burcu Uyumu sır perdeleriyle dolu bir ilişki olacaktır. Bu ilişkide genellikle siz Akrep olarak Başak burcuna çok şey katacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu ikilinin orta bir ilişki yalaması gerçekten çok enteresan olacaktır. Etrafınızda çok sayıda Başak burcuna sahip tanıdığınız varsa ne kadar farklı özelliklerinin bulunduğunu oradan da anlayabilirsiniz.

Akrep Burcu ile Başak Burcu Uyumunda çözüm biraz zor olacaktır. Zaten zar zor anlamaya çalıştığınız Başak burcunun sık sık duygu değişikliğine girmeleri sonucunda sizde zor durumda kalacaksınız. Siz cinselliğinize son derece güvenirsiniz. Sizi cinsel yönden cazibeli yapan asıl şey kendinize olan güveninizdir. Siz bu ilişkiden tam anlamıyla ne istediğinizi çok iyi bilirsiniz. Siz karşınızda ki partnerinizi sahiplenerek kıskanç bir tavır sergilersiniz.

Başak burcu ise bu davranışınızdan rahatsız olacaktır. Akrep Burcu ile Başak Burcu Uyumunda aslında sorun oluşmaması lazım ama karşılıklı çabaların olması karşılığında. Özellikle bazı yaklaşımlarınızı düzeltir ve karşı tarafa saygılı olayı öğrenirseniz o zaman güzel ve mutlu bir ilişkiniz olabilir.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca