Akrep ve Balık Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Balık Burcu Uyumu için arayıp da bulamadığınız partnerinizi sonunda buldunuz demektir. Su elementinden olan bu iki taraf içinde bulunmaz bir nimet olarak nitelendirmek mümkün olacaktır. Özellikle duygusal ve hassas bir yapısı olan Balık burcunu kendinize çok yakın hissedeceksiniz. İkinizde birbirinize yetecek kadar duygusal ve romantiksiniz.

Akrep Burcu ile Balık Burcu Uyumunda illa ki konuşmak gerekmiyor. Bazen bakışlarınızla bile dile getiremeyeceğiniz şeyleri birbirinize anlatmayı başarabilirsiniz. Balık burcunun özellikle sezgi yönleri çok kuvvetlidir. Bu duyguları o kadar gelişmiştir ki bazen sizin bile farkında olmadığınız duygularınızı hemen anlar. Sizi o kadar yakından tanır ki, size ne zaman yakın, ne zaman uzak durması gerektiğini çok iyi bir şekilde analiz eder. En çekilmez anlarınızda bile sizi yüz üstü bırakmayacaktır.

Akrep Burcu ile Balık Burcu Uyumunu özellikle yatakta görmelisiniz. Birbirleri için biçilmiş kaftan gibidirler. Sanki özel olarak dizayn edilip dünyaya gönderilmiş gibi birbirlerine adapte olurlar ve partnerlerinin ne istediğini daha söylemeden anlar ve işleme koyulurlar.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca