Akrep ve Aslan Burcu Uyumu

Akrep Burcu ile Aslan Burcu Uyumu tuhaf olmasına rağmen her daim iyi bir süreci olan ilişkilerden birisidir. İlişki yaşamayı denediğinize pişman olmayacaksınız. Aynı zamanda bu ilişki için çok çaba ve zaman harcamanız gerekecektir. Element olarak su ve ateşi gibi birbirine zıt iki elementi temsil etmenize rağmen yinede güzel sonuçlanabilecek bir birliktelik olacaktır.

Akrep Burcu ile Aslan Burcu Uyumunun oluşmasından sonra sık sık yaşanacak kavgaların yanı sıra bol kahkahalı anılarınız da olacaktır. İlişki yaşadığınız burç size hayrandır, sizde ona hayransınız’dır. Akrep Burcu ile Aslan Burcu Uyumunda en büyük sorunlardan birisi liderlik konusudur.

Ormanların kralı olan Aslan, ilişkinin de kralı olmak arzusundadır fakat bunu kolay kolay ona bırakmayacaksınız. Bir Akrep insanı olarak karşınızda ki insanı kontrol altına almak isteyeceksiniz. Özellikle yatak odasında değişik anlar sizi beleyecektir. Çok canlı ve heyecanlı zamanlar sizi bekleyecektir. Özellikle sosyal hayatta da olduğu gibi yatak odasında da ikili birbirlerine karşı her zaman saygılı olmalı ve onu anlamaya çalışmalıdır.

Fal Baktır

KahveTarotIskambilYildiznameElDominoAskZarIchingNumerolojiPapatyaIsim

Yorum yazın

 

Yorum yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca