Rüyada “Bölüşmek ve Bölmek” Görmek

Bölüşmek ve Bölmek
Rüyada bölüşmek ve bölmek ile alakalı tabirler, Rüyada bir şey bölüştüğünü görmek, adaletli ve hak yemeden bölen ve taksim eden hayra kavuşur.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA BÖLÜŞMEK: Bir takım kimseler arasında bir şeyi adalete ve hakka uyarak taksim ettiğini gören kimse, her işinde insaf ve adaletten ayrılmaz.

İslami Tabiri: Rüyânın zıddını görmenin yorumu da yorumun tersine yapılır. Malını birkaç hayırlı işin yapılması için pay ettiğini gören kimse, evlâdını veya akrabasından birisini evlendirir.

Diyanet Yorumu: Rüyada bölüştüğünü ve taksim ettiğini görmek, mala ve paraya delalet eder. Adaletli olarak bir şeyi taksim ettiğini görmek, izzet ve kerem sahibi bir kimseye delalet eder.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada bölüşmek, paylaşmak bir şeyi taksim etmek, hayır ve bereket ile tabir olunur. Malını halkın huzurunu bozacak şeyler yapmak için harcadığını gören kimsenin başına aklının almayacağı kötülükler gelir, malını bilmediği insanlara verdiğini gören kimsenin işleri bozulur ve emekleri ve gayretleri boşa gider.

Rüyada Bölmek

Rüyada adalete uygun bir şeyi böldüğünü ve paylaştığını gören, insaflı ve adaletli olur, insanlar arasında sevilir ve saygı hürmet sahibi olur. Rüyada bölmek hayırdır, vicdanlı ve düşünceli kimseye delalet eder.

Rüyada Bölüşmek bir şey bölüştüğünü görmek

Cennet Mekana göre; Hani bir değim vardır ya birbirini yiyenler bölüşemez bir dağı derler ya, birbirini sevenler bir kuş misali paylaşırlar bir dalı, Rüyada bölüşmek elindekini biriyle paylaşmak, birliktelikten kuvvet doğacak bir topluluğa girmeye ve onlar ile hareket etmeye yorumlanır. Rüyada ne olursa olsun biriyle paylaştığını böldüğünü, bölüştüğünü görmek, kişinin mertebesinin yükselmesine insanlar arasında sevilen sayılan biri konumuna gelmeye işarettir. İslami kaynaklara göre, Rüya tabirleri ve yorumları yapan sitemizin. İslami Rüya tabirlerinin, Gerçek ve Resmi sitemizde yer alan tüm rüya yorumları ve bir nevi bilgiyi, rüyaların anlamlarını sizinle bölüşüyoruz. Buda bir hizmettir, hizmet nimettir, bölüşen bölüştüğü nün kat kat fazlasını dünyasında ve ahiretin de alacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca