Boğa Burcu

Siz yolunda güvenle ilerleyebilecek bir tipsiniz. Amacınız bellidir. Yaptığınız planlar sizin için büyük değer taşır. Çünkü böylece istedikle­rinizi elde edeceğinize inanırsınız. Ender olarak, değişikliklere yanaşırsı­nız. Birden fikir değiştirdiğiniz de pek görülmez doğrusu. Siz her bakım­dan bolluğu, zenginliği, rahatı arayan bir insansınız.

Bir bakıma da size hak vermek gerekir. Çünkü yıldızınız yaşamı sevmenize, daha doğrusu dünyanın güzelliklerine düşkünlüğe yol açmaktadır. Siz de yıldızınızın sesine uyarak güvenli adımlarla ilerlersiniz.

Sesiniz: Söze başlar başlamaz maddenin üstünde durduk. Zaten burcunuz da Parayı temsil ettiğini belirttik. Ama bunlardan yanlış sonuç çıkarmamalısınız. Paraya önem veriyorsunuz. Ancak sizde türlü üstün nitelikler, güzellikler bulunmaktadır. Her şeyden önce çok etkileyici bir sesi­niz var. Konuşmaya başladığınız an bu ses insana etrafımızdakileri hemen etkileyebiliyorsunuz.

Sizi pek az tanıyanlar bile bu yüzden bir yakınlık du­yuyorlar. Önemli olanı da sesinizin güzelliğinden çok, yatıştırıcı, uyumlu ve iç açıcı olması. Bu arada burcunuz zaten boyun, gırtlak kısımlarını tem­sil etmektedir. Onun için sesinizin böyle etkileyici olmasına şaşmamak ge­rekir. Bu arada burcunuzdan pek çok kimsenin sesi de güzeldir. Yani bur­cunuzdan çok da şarkıcı çıkar.

Aşk ve Madde: Sizce madde ve paranın getirebileceği şeyler büyük değer taşır. Parayla türlü güzelliklere sahip olunabileceğini de bi­lirsiniz. Aşkta da paradan yararlanmaya kalkacaksınız. Kadının hoşuna gidecek armağanlar, çiçekler, pahalı gezintiler için para sarfedeceksiniz. Ayrıca zaman zaman ona paranın ne kadar güven verdiğini anlatmaya da kalkacaksınız.

Bu arada yıldız haritasında sert güçler varsa sevdiğnizi satın almaya da kalkabilirsiniz. Ona kendi durumunuzu, ken­disine neler verebileceğinizi, ne kadar eşsiz bir yaşamı olacağını açık açık anlatabilirsiniz. Sevdiğiniz kadın teklifinizi sevinçle kabul edecektir. Ama aksi halde bu tutum kötü sonuç verebilir.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca