Başak Burcu

Toprak grubundan olduğunuz için maddeye epey önem veren ve metotlu çalışması sayesinde başarıya kolaylıkla ulaşabilecek bir tipsiniz. Yalnız bu arada burcunuzun türü üstünde biraz duralım. Sizinki Hare­ketli olan bir burçtur. Bu sözden beli hareketli olduğunuz anlamını çıkaracaksanız.

Bu doğrudur. Fakat aslında burcun hareketli türde ol­ması insanda zaman zaman duraklamaları yol açar. Zekâ süratli olmak­la birlikte insan bazen kararsız kalabilir. Sizde de bu kararsızlık kendisi­ni kuruntu halinde ortaya koyar.

Ayrıntılara Önem Verme: Her şeyden önce ayrıntılara çok önem veriyor ve hangi konuyla ilgilenirseniz ilgilenin önce ayrıntılar üzerinde duruyorsunuz. Bu çok beğenilecek bir yetenek sayılabilir. Çünkü bütünleri oluşturan ayrıntılar gerçekten önemlidir. Siz böylece incelediğiniz ko­nunun derinliklerine inebiliyor, bunu tam anlamıyla öğreniyorsunuz.

Gerçekten dikkatinizi çeken bir konuda kolaylıkla uzman olabilirsiniz. Bu sayede bir konuda hata yapmanız da olanaksızdır. Siz Aynntıcı diyebile­ceğimiz bir kafaya sahipsiniz, bu da ömür boyu size yardım edecektir. Ancak bazen de yine bu aynntıcı kafanın zararlarını da görebilirsiniz. Zira iyice incelemediğiniz bir konuda karar varmak ger.ekebilir. Size ani bir teklif yapılabilir.

Bu durumda duraklarsınız. İşte o zaman en büyük hata­nız yani kuruntu ortaya çıkacaktır. Siz çok yeteneklisiniz aslında. Ancak dediğimiz gibi kuruntu sizi engelleyebilir.

Kuruntu: Durup dururken kuruntuya düşmezsiniz. Tam aksine neşeli, aklı başında, cardı, zeki ve oldukça da iyimsersiniz. Yalnız yeni bir işe başlamadan, bilmediğiniz bir durumla karşılaştığınızda bu kurun­tu kendisini olanca gücüyle hissettirecektir. Belki her insanın yenilikler karşısında durakladığını, kuruntuya kapıldığını söyleyeceksiniz. Oysa ne Sabit tür burçlarda yani Boğa, Aslan, Akrep ve Kovada ne de Önder türdeki Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlakta bu durum görülür.

Hatta yenilik­ten çekinen Yengeç bile sizin gibi endişelenmez. Başarıya erişmek için bu’ kuruntuyu ortadan kaldırmanız veya hiç olmazsa kontrol altına al­manız gereklidir. Zekanız da bu konuda size çok yardım edecektir. Yeni bir öneri veya konuyla karşılaştığınızda kendi kendinize yetenekli oldu­ğunuzu tekrarlamalısınıız. Başarılı olacağınızı düşünmelisiniz. Yeni bir alan veya işte hatanın da doğal sayılabileceğini de bilmelisiniz.

Herkes doğuştan bilgili, deneyimli ve uzman değildir. Onun için her işte hata olabilir.Hem bu hatalar sayesinde insan olgunlaşır. Daima bunları dü­şünmeli ve bu boş, üstelik engelleyici kuruntuyu da unutmalısınız.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca