Balık Burcu

Çok Büyük Yetenekler: Çift karakterli burcunuz ve yine çift yıldızınız size çok büyük yetenekler vermiştir. Balıktan dünya çapında ün yapan, insanları şaşırtan başarılar elde eden, yaşamı renklendiren, güzelleştiren sayısız kimse çıkmıştır. Onların hep de güçlü düşlerinin kendilerini belirli bir amaca götürmesini sağlamışlardır. Siz, bunu yapamayacağınızı çünkü pek çok konuda kuşkularınız olduğunu da söyleyebilirsiniz.

Bunda da size hak vereceğiz. Fakat bu durum da başarınızı engellememelidir. Rölativite kuramıyla dünyayı karıştıran ünlü fizikçi Albert Einstein’in yıllık vergilerini hesaplamakta çok güçlük çektiğini biliyor muydunuz? İşte bu kadar güçlü bir kimsenin böyle basit bir konuda şaşırmasına ancak burcunuzda rastlanır, ama bu asla başarıyı engellemez.

İyimserlik ve Karamsarlık: Amacınızla ilgili sözlerimiz sizin hemen iyimserleşmenizi sağlayabilir. Fakat çok kısa süre sonra küçük bir öz veya olay yüzünden birden karamsarlığa kapılabilirsiniz. Çift karakterli ve düşleri temsil eden bir burçta bu durum doğal sayılır. Yalnız yine Jüpiter’e dayanarak onun neşesinden yararlanın. Karamsarlığa neden olan şeyleri de anlamaya çalışın.

Bunlardan olası olanlarını orta­dan kaldırın. Diğer koşulları değiştirin ve geriye kalanlara da dayanmasını öğrenin. Karamsarlık sizi sadece engeller. Bunun da gerçeklerden kaçma kadar tehlikeli olabileceğini hatırlatalım. Daima umutlu olmanız ve olumlu şeyler düşünmeniz şarttır.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca