Akrep Burcu

Siz Sabit bir burcun insanısınız. Onun için de fikir ve düşün­celerinizde ısrar eder, bunlardan şaşmazsınız. Hem aklınız sayesinde de bu sebat sizi başarıya götürür. Su grubu burçlar fazla duyguludur. Siz de duygulu bir burç insanısınız. Fakat sert sayılan yıldızlarınız ve burcun sabitliği sizin kafanızı desteklemektedir.

Böylece çelişkilerle dolu çok ilginç bir kişilik kazanıyorsunuz. Zaman zaman da çok etkileyici olabil­mektesiniz. Bu arada üstün bir tip olduğunuzu da ilave edelim.

Etkileme: Siz insanları fazlasıyla etkileyebiliyorsunuz. Bir odaya girdiğiniz an bütün gözler size çevriliyor. Sizi tanımayanların kafasında sorular beliriyor. Aynca tanıyanı da sizden biraz çekmiyorlar. Bunun bir nedeni fazla etkileyici olan gözlerinizdir. Fakat sizin gözleriniz Koç insanınkinden çok farklıdır. Etkileyen sizin bakışlarınızdır. Bakışlar pek çok şey ifade eder, türlü duygulan belirtir.

İstemediğiniz biri size yaklaşacak olsa bir bakışınızla onu dondurabilirsiniz. Fakat bu arada yüzü­nüzde en küçük bir değişiklik bile olmaz.Kişiliğiniz inanılmayacak ka­dar güçlüdür. Bakışlarınız da bu kişiliği yansıtır zaten. İstediğiniz anda bir mıknatıs gibi çekici olabilirsiniz. Yalnız zayıflar karşınızda dayana­mazlar. Onları yıkıp geçersiniz. Akıllı olanlarsa sizinle karşılaşınca ölçü­lü davranırlar.

Çünkü size her yaklaşanın iyi sonuç almadığını bilirler. Bu sözlerimden kötü bir insan olduğunuz anlamını çıkarmayın. Sadece çok güçlüsünüz. Bu gücü genellikle iyi yönde kullanmakla birlikte duy­gularınız yüzünden bazen de değişi veriyorsunuz. O zaman gücünüz teh­likeli bir hal alıyor. Yine de bu yeteneğiniz sayesinde çevrenizde çok kim­seye istediklerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca