Rüyada “Çıplak” Görmek

Çıplak
Rüyada Çıplak görmek eğer kendisi ise ve bu durumdan utanırsa, esenliktir. Rüya sahibi çıplak birini görse ve utanmaz ise zarar ve ziyan demektir.

RÜYADA ÇIPLAK: Rüyada çıplak olup halktan utandığını ve onlardan örtünmek için bir şey istediğini gören kimse, insanlar arasında rezil olur ve sırrı halk arasında anlaşılır.

İslami Tabirleri: Çıplaklık rüyası, iki şekilde tabir edilir, kendini çıplak gören kimse eğer utanırsa selamete işarettir. Utanmaz ise rüya sahibi çevresinde eleştirilere maruz kalır.

Diyanet Yorumları: Vücudu çıplak fakat avret yeri örtülü olduğunu gören kimse, af ve mağfirete uğrar ve muzaffer olur. Eğer buna layık ve ehil takımdan değilse bu rüya iyi değildir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada Çıplak olduğu halde halktan utanmadığını ve onlardan örtünmek için bir şey istemediğini gören kimse, hac­ca gider.

Rüyada Yarı Çıplak Görmek

Rüyada kendini yarı çıplak gören kişi bu duruma nasıl geldiğini bilemez ise bekarsa evlenir, evli ve eşinden ayrı ise barışır denilmiştir. Rüyada yarı çıplak olmak ve bu durumda olan birini görmek bazı tabircilere göre yarım kalmış bir işi tamamlaması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Çıplaklık

Rüyada Çıplaklık hali görmek eğer kendisi ise ve bu durumdan utanırsa, esenliktir. Rüya sahibi çıplak birini görse ve utanmaz ise zarar ve ziyan demektir. Rüyada Çıplak görmek bir şekilde hayırdır, bu kimse utanması halinde rüyası hayra döner.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Kadını çıplak gören eğer erkek ise bu duruma sevgi gösterirse hilekar bir düşman ortaya çıkar denilmiştir. Kadın görmüşse kendine yakın bir düşmana delalet eder.

Rüyada Çıplak Erkek Görmek

Rüyada erkeği çıplak gören kadın ise bir hataya düşecek demektir. Rüyada erkek arkadaşını çıplak gören kişi bu kimseden ayrılır ve uzaklaşır denilmiştir.

Rüyada Çıplak Çocuk Görmek

Rüyada çıplak çocuk yada bebek görmek bir eksiğin giderilmesi gerektiğine ve daha fazla ihmal edilmemesine gerektiğine ve bunu rüya sahibinin görmesi gerektiğine delalet eder.

Aileden Birini Çıplak Görmek

Rüyada kendi ailesinden birini bu kim olursa olsun diyelim ki, anne, baba, kardeş, kız kardeş yada erkek kardeşini rüyada çıplak görmek şöyle yorumlanır; aile fertlerinden birini çıplak görmek görüle kimsenin aileden ayrı kalmasına, seyahate yada tahsile, yada ziyarete gitmesine yorumlanır.

Rüyada Arkadaşını Çıplak Görmek

Rüyada bir arkadaşını çıplak gören kişi hileye düşer yada bir konuda aldanır. Yalan haber duyar yada yalan bir konuşmada inanması sağlanır bu rüya sahibi kişi daha dikkatli olmalıdır denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Aysel dedi ki:

    Ben ruyada dus yapar ken dus kirildi ve beni kocam ve ye yegenleri yari ciplak gordu

  2. Gumus dedi ki:

    Annemin arkadasi ruyasinda beni ciplak kalepede uzanmis ve bas ucumda cin oldugunu gormus.bunun benim icin anlami nedir? onceden tesekkurler

  3. Ecem dedi ki:

    Rüyada arkadaşım beni eşimden dayak yemiş Yüzüm gözüm mosmor elimde bir koli yumurta ve gerçekte olmayan kız çocuğumu ağlarken Görmüş ve hava buz gibi çıplakmışm bunun anlamı nedir çok Detaylı bir rüya

1 2
Türkiye'nin Resmi Medyumu, Medyum İbrahim Hoca tüm derdinize deva, Aşk büyüsü yapmak için burada!.