Rüyada “Cinsel ilişki” Görmek

Cinsel ilişki
Rüyada Cinsel ilişki Görmek tabiri, cimada bulunan kişi tatmin olursa muradına erer. Rüyada Cinsel ilişkiye girmek ile alakalı tabirler burada!

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ: Danyal (as.) buyurmuştur ki: Rüyada cinsel ilişki görmek tabiri, cimada bulunduğunu gören kimse, tatmin olursa muradına erer. Eşiyle adeti olduğu şekilde ilişkiye giren kadına hayır ve iyilik eder. Nikah caiz olmayan biriyle ilişkiye girdiğini gören kimsenin yaklaştığı kadına karşı şefkat ve muhabbeti az olur ve belki aralan da bozulur. İlişkiye girilen kadın vefat etmiş ise, hüzün ve kedere tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabiri: Rüyada Cima etmek görmek İslami tabiri, Bir rivayete göre bu rüya taraflar için hayra, bir görüşe göre de hacca tabir edilip, yorumlanır. Vefat etmiş olan eşiyle ilişkiye girdiğini görmekte hayır yoktur. Tanımadığı ve ölmüş bir kadın ile ilişkiye girmek murada ermektir.

Diyanet Yorumu: İbni Kesir Rahmetullah demiştir ki: cima etmek ile alakalı rüya hayra ve sevince tabir edilip, yorumlanır. Kendine haram olan kadınlardan biri ile yattığını görmek, veledi zinaya tabir edilip, yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada cima etmek din ve Dünya’da murada ermeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Cinsel ilişkiye Girmek, eğer bakire bir hizmetçi ile ilişkiye girdiğini gören kimse, yüksek derecelere ve hayra erer. Rüyada yanında çalışan veya tanımadığı işçi, hizmetçi ve yardımcılarla yattığını gören kimse, kedere uğrar fakat kısa zamanda kurtulur.

Rüyada Cinsel birliktelik

El-Sâlimi (r.a.) demiştir ki: Rüyada ilişkiye girdiğini fakat boşalmadığını gören kimse, zor ilimlerin gizli hükümlerini arar, eğer tatmin olmadan ayrılırsa talebinde muvaffak olamaz. Rüyada Cinsel ilişkiye girmek tabiri, Kuvvet ve şehvetinin yerinde olduğunu gören kimsenin maksadı gerçekleşir.

Rüyada Cinsel birliktelikte Gusül Vacip Olursa

Câferi Sâdık (r.a.) buyurmuştur ki: ilişkiye girip üzerine gusül vacip olduğunu görmekle rüyanın tabiri batıl olur. Çünkü bu Rüya şeytanın aldatmasıdır. Bazen de zina rüyası hainlik ve kalleşlik ile tabir edilir.

Rüyada Hristiyan Kadın ile birliktelik

Bir Hristiyan kadın ile yattığını gören kimse, devlet yöneticisi veya vekilleri eliyle gelecek paraya kavuşur, Dünya ve Ahiret mutluluğu elde eder. Yahudi kadın dahi böyledir. Rüyada Yabancı uyruklu kadınlar ile birlikte olmak aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Eşiyle ilişki Görmek

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Bir kimse Rüyada eşiyle ilişkiye girse ailesi ve yakınları ondan hayır görür. Eşi hayızlı iken ona yaklaştığını gören kimse, eşine çok bağlı olur. Eşiyle ilişkiye girdiğini ve kadının cinsel organına baktığını gören kimse, büyük hayra erer ve amacına kavuşur. Kadın dinine bağlı ve Allah’tan korkan birisi ise, hayır daha büyüktür.

Rüyada Cima Etmek

Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada cinsel ilişki, emele erişmeye işarettir. Devlet yöneticisi veya vekillerinden birinin kendine yaklaşmak istediğini gören kimse, ondan hayır, iyilik, maddi menfaat ve yardım görür eğer eğitimi yeterliyse, sorumluluk alabilecek bir kimse ise, memuriyet ve makama kavuşur, istek ve hayallerini elde eder.

Rüyada Bakire bir kızla ilişkiye Girmek

Bir bakireyle ilişkiye girdiğini görmek, Bekar ise o sene bir güzel kadınla evleneceğine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada bakire olduğunu gördüğü biriyle ilişkiye girmesi rüya sahibinin evliliği ile tabir edilir, Rüyada bakire biriyle ilişkiye girmek, eğer kişi bekar ise evlenmesine, evliyse eşiyle münasebetinin güzelleşmesine, tüccar için zor işleri başarmasına delalet eder.

Rüyada Tanıdığı Birinin Eşiyle ilişkiye Girmek

Bildiği bir kimsenin hanımı ile ilişkiye girdiğini gören, tanıdığı adamın hanımı tarafından hayır görmeye, rüya sahibinin hanımıyla bir adamın ilişkiye girdiğini görmesi o adamın rüya sahibinden hayır görmesine işarettir. Rüyada bir kimsenin kocasıyla ilişkiye girmek o kimsenin hanımından yada tanıdığı bir kadından hayır ve yardım görmesine işaret eder.

Rüyada Tanıdığı Biriyle Cinsel ilişkiye Girmek

Rüyada tanımadığı biriyle ilişkiye girdiğini görmek o kimseden gelecek bir yardıma yada onun vesilesiyle erişilecek amaca ve gayeye işaret eder. Rüyada tanıdığı biriyle sevişmek ve ilişkiye girdiğini görmek, arzusuna ve gayesine ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Cinsel ilişkiye Girmek

Rüyada Tanımadığı Biriyle ilişkiye girmek tabiri, bu kimse ummadığı bir yerden yardım göreceğine rüyası yorumlanır. Rüya sahibi erkek ise erkek bir kimseden, kadın ise kadın bir kimseden yardım ve fedakarlık görecektir.

Rüyada Cinsel ilişki Yaşamak

Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada ilişki yaşamak, Bir erkek ile nikah ettiğini ve sonrasında cinsel ilişki yaşadığını gören kadın, rahatlar, üzüntü ve kederden kurtulur. Erkek için ve Kadın içinde rüyada cinsel ilişki yaşamak üzüntü ve kederden kurtulmak ile yorumlanır.

Yaşlı ve İhtiyar Bir Kadın ile ilişki

Bilinmeyen bir ihtiyar kadına yaklaştığını ve ihtiyarın buna itiraz etmeyip izin verdiğini görmek, çok iyidir ve son derece hayırdır. Rüyada Cinsellik genel olarak kadın ve erkek için, ister yaşlı ister genç yada ne olursa olsun fark etmiyor burada tabir olunduğu gibi, İslami Kaynaklarda yer almaktadır.

Rüyada Cinsel ilişki izlemek

Rüyada isteyerek ve zevk alarak ilişkiye girdiğini görmek; büyük bir rütbe veya mertebe sahibi olacağına delâlet eder. Rüyada Cinsel ilişki izlemek makam ve mevki sahibi kimseler ile birlikte olmaya ve desteklerini görmeye delalet eder.

Vefat Etmiş Ölmüş Biriyle ilişki 

Vefat etmiş bir erkekle ilişkiye girdiğini gören kadın, ona rahmet ve dua ederek ha­yır eder. Rüyada Ölmüş bir kişiyle ilişkiye girdiğini gören kimse, iyilik bilmeyen birine iyilik eder. Rüyada Ölmüş tanıdık biriyle ilişki gören kimse, kudretinin üzerinde iyilik sahibi olur.

Cinsel ilişkiye Girenleri Görmek

Rüyada ilişkiye girenleri görmek bu kimseler tanıdık ve tanımadık kimseler ise bu kimselerin rüyasında hayatıyla alakalı iş ve aile hayatıyla alakalı erkek ve kadınlar ile tabir edilir bu kimselerden yardım görmeye ve görmemeye şeklinde rüyanın nasıl görüldüğüne göre yorumlanır.

Rüyada Erkek ile Cima etmek

Münakaşa etmeden bir adamla ilişkiye girdiğini gören kadın,aralarındaki sevgiye, bir rivayete göre o adamdan hayır, iyilik, maddi menfaat ve yardım görmesine, bilinmeyen bir genç ile ilişkiye girdiğini gören kadının, kendi zararına bile olsa hiç çekinmeden adaletle söz söylemesine, adaletin gerçekleşmesini istemesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kadın ile Cima etmek

Rüyada Kadın ile ilişki hayır ve berekettir. Maksadın ve gayenin yerine gelmesine işaret eder. Çıplak bir kadınla ilişkiye girdiğini gören kimse keder ve üzüntüden kurtulur.

Rüyada Cinsel Sürtünme

Rüyada Cinsel sürtünme görmek, maksat ve gayesinin zor olmasına ve isteklerinin önünde engel olduğuna bu engeli aşmakta zorlanmasına rüyanız yorumlanır.

Rüyada Cinsel Arzu Duymak

Rüyada Cinsel Arzu duymak masat ve gayeye istediği ve murat ettiği bir şeyin olmasını şiddetle istemeye ve buna mücadele isteğine ve şevkine kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Hayvan ile birliktelik

Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Bilmediği bir hayvanla ilişkiye girmek düşmana karşı zafere, bildiği bir hayvana yaklaşan layık olmayana iyilik eder, arslan ve kaplan gibi bir hayvanla ilişki düşmana gale­beye ve güçlü, etkili ve zengin biriyle dost olmaya, cansızlardan biriyle cima etmek görmek, Garib bir işe başlamaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyanı Anlat Yorumlayalım

Rüyada cima etmek hakkında görmüş olduğunuz rüyaları bize danışabilirsiniz, Rüyalarınızı bu sayfanın alt bölümünden yazarak sorabilirsiniz, sizin adınıza rüyanızı aynı gün içinde, Rüya Tabirleri ile yorumlayalım.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. ümit yenice dedi ki:

  yerde yarı çıblak arkası bana dönük bir bayan ben de hiç yüzünü görmeden direk ilişkiye giriyorum ama hemen durduruyorum siperm gelmesin diye tutuyorum ve gelmiyo uyunıyorum bakıyorum bişi yok gelmemiş

 2. Serdar dedi ki:

  Günlerdir rüyamda aynı kadınla ilişkiye girdiğini görüyorum ancak kadının yüzünü sabah uyandığında hatırlayamıyorum bunun sebebi nedir neden bu rüyaları görüyorum…

 3. Burak ceviz dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kızla tanımadığım bir erkek ilişkiye giriyor ve ben bişey yapmadan onları izliyom sonrada odadan çıkıyom girdiğimde her yerde sperm vardı. Bu nası bi rüya ya. Kızın yüzüne baktığımda rüya aklıma geliyo

 4. kutsal dedi ki:

  rüyamda kendisini hatırlamadıgım biri ile cinsel ilişkiye giriyorum..itiraz etmiyorum.sonrasında ise izin verdiğim için pişmanlık duyuyorum.

 5. Arfa dedi ki:

  Geçenlere ölmüş olan ülkenin en zengin iş adamını hala hayatta gördüm. Odasında kimse yokken odasına giriyordum. Adam başta isteksizdi. Üzerimdeki elbisenin fermuani açınca sirtimdan öpmeye başladı. Sonra birlikte oldun. Ben onun iş yerindeki odasına gidip gelmeye devam ettim. Bir gün yine odasına gittim. Adam banyoya girdi acelem var duş alıp eve gideceğim diyordu. Suyun altına girdim onunla önce aklı başından gitti. Sonra ise eve yetismeliyim, diyerek beni bıraktı. Yatak odasına gittim peşinden üzerimdeki elbiseyi çıkarınca cinsi münasebet başladı aramızda. Ama sitem etti. Senin yerine başkası olsa eşimi aldatmazdım diye. Ben de bebeğimiz olma ihtimali olmasa senle yatmazdım, Dışarda milyon tane s.k var dedim. Kendimi geri cektim s.kni uzat dedim. Kendince uzatmaya çalışıyordu. Ama en fazla 5 cm uzunlugunda dile benzeyen bir şey çıkıyordu. Bu duruma sessizle tebessüm ediyordum. Aynı şeyi adama defalarca yaptırdım. (Adami gerçek hayatta tanımıyorum. Ölünce haberlerden tanıdım. 70 yaşında adam. Ben 29 yaşındayım. Bir de son zamanlarda anne olmayı çok istiyorum.) Rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.

 6. gulcicek dedi ki:

  Ruyamda esim disinda iki erkekle sevistim ilişkiye girmedim ustum ciplak ti sadece sonra odaya çocuklar girdi kalkıp hemen kazagimi giydim

 7. Esma dedi ki:

  Ruyamda sevdigim ama evlenmiş olan ama benle gorusmekten vazgecmeyen erkek arkadasimi gördüm sabah namazinda dua ettim onunla ilgili ruyamda benle birlikte tanidiklarimizin ortaminda baska bi kadinla da iliskiye giriyordu tanidiklarimizdan iki kiside ayni sekilde ve etrafimiz hep takim elbiseli sozde ogrencilerle doluyor biz rezil oluyoruz bizi aliyolar sorusturma açmaya derken bi kadin yardım ediyor kurtariyor bizi hicbir anlam veremedim yardimci olabilir misiniz

 8. Cabuk dedi ki:

  Rüyamda bir sokakta bir bina kapısının önünde 2 3 yaşı genç kadınlar 2 3 erkek vardı benim ile birlikte . Kızlardan birisi bana göz kirpti elimden tutup evin arkasında bir odaya götürdü küvet e girdik penisim başta güçsüz kaldı sonrasında iri ve sert oldu ve meni geldi birçok yorum var birçok siteye baktım umarım tabiri güzeldir .

 9. Rıza dedi ki:

  Sevgilim tanımadığım bir adamla ilişkiye girdiğini öğreniyorum kendisine sorduğumda da evet yaptım diyo neye işaret yardım edin iütfen

1 4 5 6
Türkiye'nin Resmi Medyumu, Medyum İbrahim Hoca tüm derdinize deva, Aşk büyüsü yapmak için burada!.