Rüya Yorumu

Rüya yorumu sitemizde online rüyalarınızın yorumlarını her daim bulabilirsiniz rüyalarınızın anlamı nedir? Akşam rüyanızda ne gördünüz? Rüyalarınızı daha iyi anlamak ve rüya yorumu yapmak için bizlere rüyalarınızı anlatabilir veya ne şekilde olduklarını ifade edebilirsiniz.

Rüya yorumlarınızı öğrenmek ister misiniz? Rüyalar kendinizi daha iyi anlamak ve anlatmak için size yardım olabilir, rüyalar aslında bir çok şey hakkında bilgide vermektedir yeter ki rüyalarınızın anlamlarını ve rüya tabirlerini doğru adreste öğrenmeniz ve rüyalarınızı yorumlatmanız yeterli olacaktır. Rüyalar bazen insanlara kaderi nispeti olacak şeylerden haber verme delaletini sunarken bunlardan istifade etmekte önemlidir. Bunlardan faydalanmak ve rüyalarınızın gerçek rüya tabileri ve yorumlarınızı öğreneceğiniz adresler edinmek ve bu tarz siteleri sık kullanılan sayfalar listenize almak dahi istemelisiniz.  Rüyalar ile uzun zamandır çözemediğiniz sorularına ve sorunlarınıza çözümler dahi bulabilirsiniz.  Hiç bir şekilde anlam veremediğiniz rüyayı defalarca kez gördüğünüz oldu mu muhakkak olmuştur bunun yanıtını manasını mı merak ediyorsunuz yapmanız gereken tek şey ruyaburcyorumlari.com sitemizi ziyaret etmeniz ve rüya arama kısmında gördüğü rüyanızı tüm ayrıntılarıyla aramanız dır. Rüyasız geceniz olmasın dileğiyle bol hayırlı rüyalar sizinle olsun anlamlı manalı rüyalarınız bizimle değer kazanır rüyalarınızı bizimle paylaşın sizler için online rüya yorumcumuz rüyanızı tabir etsin.

Rüyalarınızı bizimle paylaşın yorumlarınız mail adresinize size özel olarak detaylı açıklamalı gelsin. Rüyalarınızın anlam bulduğu mana kazandığı adres burası! “Bize Rüyanızı yazın” bağlantı adresindeki formu doldurun rüyanızı nasıl gördüyseniz tüm ayrıntılarıyla yazın size en kısa sürede rüyanızı yorumlayıp manalarını yanıtlayıp geri dönüş yapalım.

Rüya tabirleri

Dini Rüya Yorumları Google Plus’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Mustafa dedi ki:

  Merhaba: Rüyamda arkadaşımla camiye namaz kılmaya gidiyorum, fakat caminin sahibimi, hocasımı, yoksa ilahi bir zatmı tam bilemiyorum, fakat üstün bir kişilik. Beni camiye almak istemiyor ve Elinde 15 cm uzunluğunda küçük sivri ilahi oku kalbime fırlatarak canımı yakıyor ve beni camiden uzaklaştırıyor. Sonrasında karanlık başka bir yere geçiyorum ve yine cami içinde kendime namaz kılmak için yer arıyorum merdivenler basamaklar çıkıyorum. Dairesel ve tehlikeli merdivenlerden katlar çıkıp iniyorum ama saflarda kendime uygun yer bulamadan arayarak uyanıyorum. Yorumunu çok merak ediyorum. Teşk.

  1. Hacer Rüyamda evimin yıkıldığını ve kızımın kaybolduğunu gördüm ve manasını merak ediyorum. dedi ki:

   Rüyamda benim su anki kaldıgım evım degıl ama bızım evımızmiş iki katlı üsten tavan aralıklarla acılıyo ve ıcerı beyaz kırec gıbı bişeyler dökülüyo arkasından ev yıkılmaya baslıyo eşim ben kızımın bırisinı gördüm cıkıyorum diger kızım yok yani evde yokmus endisem yok deger kızım icin ben ev eşyaları icin endişeleniyorum sadece üzerimizle cıkabılmışiz.evden cıktıktan sonra iki kişi evin tepesinde iki erkek tam bilemiyorom düzeltiyolarmı yıkıyolarmı birisi düşüyo üzülüyorom düştü yazık ne oldu ona diye falan.eşimlede aramız kötüymüş bizimle ilgilenmiyo başka birinin evine gidiyoruz geniş otel gibi hep tek odalı ben eşyalarım icin cok üzülüyorum.lütfen cevap yazarsanız cok sevinirim.

   1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

    Merhaba Hacer Hanım, rüyanız hayır olsun. Rüyanızda gördüğünüz evinizin yıkılması ve kızınızı görememeniz, sıkıntılı günler yaşayıp, büyük sorunlar atlatmanıza ve aile içi sorunlar yaşamanıza nede olacak’dır.

 2. Kadir Yılmaz Rüyamda inşaatta bir kuş yuvasının kurbağalarla dolu olduğunu gördüm rüyamın anlamı nedir dedi ki:

  Rüyamda bir inşaatın temel atma işlemi sırasında bende uzun ve kalın, tahta bir kütüğü yerine koymaya çalışırken halatla bağlı olan kütük dengesini kaybedip yere düştü. ardından solumda bulunan beton duvardan sesler geldiğini fark ettim. yaklaşıp baktığımda betonun zeminle birleştiği noktadaki bir oyukta siyah, kargaya benzer bir kuşun yuvasının olduğunu ve çevresinin onlarca kurbağa yavrusu ile dolu olduğunu fark ettim. kuş onları yuvasından dışarı çıkarmaya uğraşıyordu ama başaramıyordu, bir yandan’da sayıları gittikçe artıyordu kurbağaların. az sonra büyük kurbağalar da çıkmaya başladı, öyleki gövdeleri yılan gibi uzun, yemyeşil, siyah benekli büyük kurbağalarla doldu oyuğun içi. nereden geldiklerini göremiyordum. bir tanesini sopa ile vurarak öldürdüm, lakin o kadar çoğaldılar ve ses çıkarmaya başladılar’ki ben bile korkmaya başlamıştım. resmen kuşun yuvasını işgal etmişlerdi. kuş belkide yüzlerce olan kurbağaların arasında artık görünmüyordu.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Kadir Bey, Rüyada kuş yuvası görmek, gelecek hayırlı bir haber ile sevinmenize işarettir. Rüyada kuş görmek İslami tabircilere göre mutlu olmanızdır. Rüyada kuş yuvasında kurbağa görmek, kalabalık bir toplulukta olmanıza yorumlanır. Rüyada kurbağa sürüsü görmek, kazanç ve para maddi gelirli şekilde hayırlı bir kişi olmanızdır.

 3. Gülten Rüyamda durakta dolmuş beklediğimi ve daha sonra kendimi uçurumun kıyısında gördüm. Rüyamın anlamı nedir dedi ki:

  Rüyamda durakta dolmuş bekliyordum ama dolmuş dolu geçti beni almadı.sonra ben de ana yolda kendim oturarak kaya kaya arabaların arasından kaydım.sonra kendimi dağlık taşlık bir tepede buldum aniden.bu yüksek yerin tam kıyısındayım düştüm düşücem adım bile atamıyorum yapılmışım kayalara.yardım edin diye bir kaç kez bağırdım. Aşağıda 3-5 insan vardı aralarında bir kadın yardım cağırdık dedi ve uyandım .sevgilerimle yorumlarsanız…

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Gülten Hanım, rüyanızın hayırlara vesile olsun inşallah, gördüğünüz rüya sizin yakın bir zamanda karşılaşacağınız bir sorun ile büyük problemler yaşayacağınıza ve yakınınız olan birinden yardım isteyecek olmanızdır.

 4. Fatma Annem rüyasında abimin sakal bıraktığını görmüş manası nedir dedi ki:

  Annem rüyasında abimin siyah sakal bıraktığını görmüş bu ne anlama geliyor abim 17 yaşında ne anlama geliyor yorumlar mısınız. Teşekkürler.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Fatma, hayırlı rüyalarınız olsun. Rüyanız iki şekilde tabir olur, bolluk be bereket ile tabir olur. Rüyada siyah sakal görmek, sıkıntıya düşmeye ve borçlanma ile tabir olur.

 5. Rüyamda babamın bana başkası yüzünden kızdığını gördüm. Rüyada baba ile tartıştığını görmek ne anlama gelir? ( Emine ) dedi ki:

  Eskiden benden hoşlandığını duyduğum birinin rüyamda babamla benim aramı bozmaya çalıştığını gördüm.Babam tanımıyo onu.Bana rüyamda çok kızdı,onun yalanı yüzünden.Sonra ben doğruyu anlattım.Ama çok korktum.Ben o çocuktan hoşlanmıyorum.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Emine, hayırlara vesile olsun inşallah, uyarı niteliğinde olacak bir rüyadır. Rüyada baba ile tartıştığını görmek, yoluna giden bazı şeylerin bozulacağına ve çıkan sorunların sıkıtı yaşatacak olmasına yorumlanır.

 6. Rüyamda evimde çok fazla çocuk gördüm. Rüyada çocuk görmek ne anlama gelir? ( Azra Hatun ) dedi ki:

  Rüyamda evimin içinde bir sürü 7-8 yaş arası çocuklar evimdeydi lütfen rüyamı yorumlar mısınız??

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Azra, rüyanız hayır olsun inşallah. Rüyada evin içinde çocuk görmek, bereket ve bolluk olmasına, bekar kimse için hayırlı bir kısmete, evli kimse için ise, evlat sahibi olma ile yorumlanır.

 7. Rüyamda tanımadığım bir kişinin annemi hastaneye götürdüğünü gördüm. Rüyada hastaneye yetiştirmek ne anlama gelir? ( Sema nur) dedi ki:

  Rüyamda bir abla annemi hastaneye yetiştirmeye calışıyodu benim haberim yoktu ama yanımdan gectiler görünce bayılmıştım.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sema Nur, Rüyada annemi hastaneye yetiştirmek, bir sıkıntı içinde olduğunuza ve bu sorundan kurtulmak için çözüm arayışına girecek olmanıza yorumlanır.

 8. Rüyamda evlenip gelinlik giydiğimi gördüm. Rüyada evlenmek ne manaya gelir? ( Seda ) dedi ki:

  Rüyamda evleniyorum gelinliğim var üzerimde ve damat beni atla almaya geliyor. Daha sonra nasıl oluyorsa yaşadığım yerdeki en işlek caddeden yürüyerek gidiyoruz arkadaşlarım aniden evlenmeme şaşırdıklarını söylüyorlar eşim olan kişi de bir telefon görüşmesi yapacağını söyleyerek arkadan geliyor yanıma ve sürekli nerede kaldı acaba diyorum ve sonunda geliyor. Evlendiğim kişi tanıdığım birisi ve onunla evlenmeme imkan yok beğenmeme rağmen.Gelinliğimin eteği kısa arkadan kuyruğu var ve şapkalı. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Seda, Rüyada evlenip gelinlik giymek, arzu ettiği her şeye sahip olamaya ve muradına kavuşmaya tabir edilir. Rüyada tanıdığı biriyle evlenmek, sıkıntılarından kurtulmaya ve o kişiden yardım almaya yorumlanır.

 9. Rüyamda köpek ve domuzun saldırdığını gördüm. Rüyada köpek ve domuz saldırması ne anlama gelir? ( Ahmet ) dedi ki:

  Selamun aleyküm ben rüyamda bir köpek vebir domuzun saldırdığını gördüm bu neye delalettir.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ahmet, rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah. Rüyada köpek ve domuz saldırması, sıkıntılı ve zor günler geçirecek olmaya, gizli bir düşmanın olmasına, tanımadığı kimselere ile iş yaparak zarar etmeye ve pişmanlık yaşamaya yorumlanır.

 10. Rüyamda annemin bana erkek bebek verdiğini gördüm. Rüyada erkek bebek görmek ne anlama gelir? ( Seda Demirhan ) dedi ki:

  Merhaba,
  Rüyamda bir olayı çözmeye çalışıyouduk. Bu olayla ilgili olabilecek birinin evinde kendimizi bulduk. Evde kadın ile konuşurken gökyüzünde kırmızı bir göktaşı gördüm ve parçalanıyordu. Hemen o evden çıktım kendi evime doğru koşmaya başladım. Eve geldiğimde annem bana erkek bir bebek verdi ve ben dışarı çıkıp annemi beklemeye başladım. Bebeği kucağımda tutarken birden bezi açıldı ve yere büyük abdesti düştü. Dedem yanımdaydı ve onu nasıl alıcaksın demeden ben bezle onu tutup çöpe attım.
  Bekarım.Okuyorum.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Seda, Rüyada annenin erkek bebek vermesi, hayır ile tabir edilir, bekar bir kimsenin mutlu olacağı bir evilik yaparak huzurlu bir yuvaya sahip olmaya, evli bir kimsenin ise evlat sahibi olup rızkının artmasına, güzel ve müjdeli bir haber almaya yorumlanır.

1 4 5 6 7 8
Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.