4444 Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur?

4444 Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur?

4444 Salatı Tefriciye ilmi adabı ve sırrı, esrarı, fazileti, hikmetleri hakkında bilmediğiniz her şeyi tasavvuf ve manevi ilimler ile anlatmaya çalışacağız. 4444 Duası ve Salavatı Tefriciye Duası okunuşu ve ilk başlama adabı hakkında bilmedikleriniz burada! Salatı Tefriciye kaç günde okunmalı? 4444 Duası Salatı Tefriciye Nasıl Okunur? Salat-ı Tefriciye fazileti, esrarı, havası ve hikmetlerini sizler için İslami kaynaklardan derledik. Salat-ı Tefriciye okumak isteyenler iyice araştırmadan ezbere ve kulaktan duyma şeyler ile kesinlikle yapmasınlar önemli olan adabına uygun muradınız için yapılması gerekenleri gerçek erbabından duymak ve yapmak ve kolay bir şekilde muradınızın hasıl olmasıdır.

 

Salatı Tefriciye Nasıl Okunur? Kaç Günde Okunmalı tüm merak ettiğiniz konular hakkında işinin ehli hocaların yorum ve görüşlerini ve uygulayan faydasını görmüş kimselerin düşüncelerini sizler için araştırdık ve derledik bu konuda size faydalı olması için burada yayınlamayı uygun gördük.

 

Salatı Tefriciye okumak isteyenler için ilmi adabına uygun gerçek manada havasını size bahsetmek istiyoruz. Hayırlı bir dileğiniz ve muradınız için niyet ettiğiniz anda Hulusi bir kalp ve iyi bir niyet ile öncelikle normal namaz abdesti alın ve akabinde hemen gusül abdesti alın ve sonrasında tekrardan namaz abdesti alın. Perşembeyi cumaya bağlayan bir gece Arabi ayın ilk haftası olmalı, yani her hangi bir ayın ilk perşembe gecesi yatsı namazından sonra olan bir saat dilimini seçin ama daha güzel olsun derseniz, gece yarısı başlamanızı tavsiye ederiz.

Selatı tefriciye okunuşuna başlamadan önce misk, amber veya gül yağından tütsü yakmanızı tavsiye ederiz bunlara riayet etmeniz Salavatı Tefriciye adabındandır. Okuma esnasında Temiz beyaz giysiler giymeniz ve misvak kullanmanız ağzınızı temiz tutmanız ve karnınız çok tok olmaması gereklidir. Bahsettiklerimizi yapmanız isteğinizin kolay bir şekilde gerçekleşmesine büyük katkı sağlayacaktır. 2 Rekat Allah c.c Rızası için namaz kılın tövbe ve istiğfar getirin, niyetinizi kalbinizden geçirin sesinizle kulağınızın duyacağı şekilde söylemeniz tekrar etmenizde büyük fayda var. 4444 Salat-ı Tefriciye duası nasıl okunur? sorunuzun en iyi şekilde yanıtı burada anlatıyoruz. Kıbleye karşı oturun tesbih kullanmaya özen gösterin sayaç vs. kullanmayın tek oturuşta 400 defadan aşağı okumayın! Gücünüz yetiyorsa günde 1000 defa okuyun 4. günün gecesinde 444 defa daha okuyun ve dileğinizi 3 kez tekrar edin. Dikkat edin 4444 Salavatı Tefriciye duası iki ucu keskin bir kılıç gibidir kötüye ve olmayacak bir şeyin gerçek olmasına direterek okunması sahibine manevi hayal kırıklığı ve maddi zarar verir istediğiniz şey meydana gelmeyebilir.

 

4444 Salat-ı Tefriciye Duası Arapça Okunuşu ve Anlamı

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

 

Salat-ı Tefriciye Anlamı

Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle.

 

 

Selavatı Tefriciye Arapça Duası

4444 Selavatı Tefriciye Duası nasıl okunur

 

Selat-ı Tefriciyenin yazılış ve anlamını ve yazıldığı gibi okunuşunu sizler için paylaştık. Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. 4444 Salavatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur? Sorunuza büyük yanıt ve tecrübe edilmiş sınanmış çözümler burada sizler için anlatılmıştır. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.

 

4444 Salatı Tefriciye Esrarı Sırrı ve Fazileti

Bu salavat-ı şerife ye imam Kurtubi rahmetullahi aleyh Hazretleri “Salat- Tefriciyye” diğer ulema bu salavat-i serife hurmetine muradlarinin acilen meydana geldiğini gördükleri için “Salat-i Tefriciyye” tasavvuf ehli de kalp gözlerinin açılmasına vesile olduğu için–“Miftah-u Kenzi’l-Muhit” adını vermişlerdir.

 

4444 Salat-ı Tefriciye Duası’nın Faydası

” Bir mümin çok önemli bir işinin yapılmasını veya devamlı belanın ortadan kalkmasına vesile olması için Salat-ı Tefriciyye’yi 4444 defa okumalıdır. Hiç şüphesiz ki Cenab-ı Hakk kulunun niyet ettiği şeye onu muvaffak kılar matlubuna ulaştırır. Her gün 41 defa okuyan kimsenin kalbinden Allah’u Teala sıkıntıyı giderir bağlı işlerini açar ve gelecek zararları ondan uzaklaştırır. Bütün işlerini kolaylaştırır. Rızkına bolluk verir.”

 

Bu Salavat-i Serifeyi Hulus-u Kalp ile Okunduğunda

Günde 100 defa okumaya devam eden maksadına ulaşır arzu ettiği şeye nail olur.

Günde 100 defa okumaya devam eden kimse hatır ve hayaline gelmeyen şeylere nail olur.

Günde 4444 kere okuyan idam mahkumu bile olsa Allah’u Teala’nın izniyle kurtulur.

Hastaya okunmaya devam edilirse Allah’u Teala’nın izniyle şifa bulur.

Bu salavat- şerife’ye devam edenler her türlü düşmanların şerrinden Allah’u Teala’nın izniyle kurtulur.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

 

Yorumlar

 1. m dedi ki:

  Salati Tefriciye adabiyla inşallah

  1. Anonim dedi ki:

   ru43ıo

   ghkrk4k

 2. Anonim dedi ki:

  Bi defada400 tane okumak sartmi lütfen cevaplayin buaksam baslamayi dusunuyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Bilmiyorum

  2. Serdar dedi ki:

   Hayır değil. Günde 41 defa okumak uygundur.

  3. Ömer dedi ki:

   Bende 4444 defa okudum cezaevindeydım kurtuldum inanarak okuyun ama günde en az 21adetten az olmaması lazım.

 3. Anonim dedi ki:

  400 okumak sartmi bidefada

  1. Anonim dedi ki:

   Hayır değil önemli olan çokça okuyup dua etmek

 4. Hacer dedi ki:

  Benim için de 4444 duasını okur musunuz acaba lutfen

 5. Meltem dedi ki:

  Arabi ayın ilk persembe gecesi baslayin demissiniZ ben persembe unuttum bu gece baslasam olur mu

 6. Meryem dedi ki:

  Bende Salat ı Tefriciye okumaya başlamıştım çok büyük bir sıkıntıdayım Lütfen bana yardımcı olun Allah rızası için

  1. Ayfer dedi ki:

   1 tane okudum

Türkiye'nin En iyi Medyumu, Ayırma büyüsü işlemleri hakkında bilgiler sunuyor. Bağlama büyüsü yaptırmak için iletişim kurabilirsiniz.